Intensyvus 3 mėnesių kursas online, kuriame paleisi senus įsitikinimus, prisiminsi savo vidinę galią ir pradėsi kurti džiuginančią realybę.

rugsėjo 29 d. - gruodžio 29 d.

18 susitikimų online – 6 per mėnesį. Trečiadieniais ir sekmadieniais nuo 18 val.

Susitikimų trukmė: trečiadieniais - 2,5-3 val., sekmadieniais - 2 val.

Kursas Tau leis:

Kurse jus lydės:

NERINGA

Moterų bendrystės erdvės ir saviugdos studijos „GAJA namai“ įkūrėja, saviugdos trenerė, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota rebefingo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos praktikė.

„Susitikimai su tikrumu – man didelė dovana. Nuogu, giliu, atviru. Net jei ir kartais nepatogiu… Kai nebereikia gaišti laiko mandagumams ir kalboms apie kitus, ar smulkmenas. Tik tokiame santykyje galime iš tikrųjų pažinti viena kitą – tą tikrąją, po visais susikurtais sluoksniais, ir kartu augti. Juk mes visos – tik vienos kitų atspindžiai.“

AUŠRA

Emocijų paleidimų trenerė, lektorė, vedanti paskaitas ir individualias konsultacijas santykio su savimi ir pasauliu kūrimo ir palaikymo temomis.

„Nėra gražesnio vaizdo ir geresnio jausmo, kaip žiūrėti į moterį, kuri prisiminė ir atgavo savo galią gyventi taip, kaip nori, jausti ir jaustis taip, kaip nori, suprato, kaip mylėti ir priimti SAVE ir ją supantį pasaulį. Visos mes jau tai turime, kai kurios tik tai primiršo, bet visos be išimčių galime tai prisiminti ir patirti.“

A-(5)
GIEDRĖ

Sertifikuota koučingo (ICF) ir NLP praktikė, ugdymo programų organizacijoms kūrėja. Lektorė, vedanti paskaitas moters saviugdai ir komandoms. Sertifikuota emocinės paramos teikėja, net 460 val. praleidusi konsultuodama smurtą, netektis, skyrybas patiriančius žmones. Kalbos kodo autorė.

„Tiesiausias kelias į laimę – tai buvimas absoliučiai nuoširdžia ir sąžininga su savimi ir kitais. Tada Moteris yra UNIKALI ir TIKRA, atsipalaidavusi, kviečianti ir traukianti buriuotis aplink save kitus. Tikiu ir jau esu ne kartą patikrinusi, jog būnant bendrystėje ir santykyje su kitomis moterimis, savęs pažinimas ir augimas vyksta daug sparčiau ir natūraliau. Ar esi pasiruošusi susitikti su savimi?“

Programa

1-2 savaitė

EMOCINĖ SVEIKATA

Kaip dažnai kovoji su sunkiais ir nepatogiais jausmais, kurių mieliau nejaustum? Su įkyriomis mintimis?
Kiekviena vidinė kova – veltui išvaistytas laikas ir energija. Juk laimėti prieš save neįmanoma.
Natūralu nenorėti jausti nemalonių jausmų, bandyti pabėgti, užgniaužti, ar nukreipti savo dėmesį į kitas veiklas. Deja, tai – visiškai neefektyvu. Užspausti jausmai kaupiasi ir neleidžia atsiverti gyvenimui, mėgautis savimi ir santykiais.
Atsigręžimas į savo vidų suteikia laisvę – pradėsime būtent nuo to. Tam, kad suprastume, jog kiekviena emocija yra mums ir dėl mūsų.

Pirmųjų dviejų savaičių metu: 

– Gyvenime atsiras žymiai daugiau vidinės ramybės.

– Išmoksi kitokio elgesio su savo mintimis ir emocijomis strategijos.

– Taps gerokai lengviau gyventi su panikos atakomis arba išvis jas pamirši.

– Pagerės fizinė savijauta.

– Pradės spręstis problemos, kurios kamavo jau ilgą laiką.

– Mokysiesi pažinti ir priimti save, taip atveriant kelią meilei SAU.

3-4 savaitė

SAVIVERTĖ

MEILĖ SAU

PASITIKĖJIMAS SAVIMI

Atvėrusi kelią į meilę sau pradėsi aiškiau suprasti, kokia esi. Bet ką su tuo daryti? Savęs pažinimas padeda priimti save, tačiau daugelis iš mūsų turi nuo vaikystės įskiepytą įsitikimą, kad su mumis kažkas negerai, kad turime užsitarnauti meilę, kad nesame pakankamos. Kviečiame pasižiūrėti į šį įsitikinimą ir prisiminti, kad tai tėra ĮSITIKINIMAS.
Jau dabar esi pakankama. Jau dabar su Tavimi viskas gerai. Beliko tai pamatyti ir atsistoti į savo galios poziciją.

Per šias savaites:

– atgausi pasitikėjimą savimi.

– auginsi savivertę, pagarbą sau ir pasauliui.

– išmoksi girdėti, jausti ir išreikšti save.

– suprasi ką nori veikti, kokia Tavo misija ir tikslai.

– susigrąžinsi vidinę ramybę.

– puoselėsi charizmą bei buvimą čia ir dabar.

5-6 savaitė

SAVIREALIZACIJA

Jei Tavyje gimė noras, reiškia Tavo kūnas talpina energijos kiekį tam norui įgyvendinti. Tavo potencialui įgyvendinti taip pat glūdi milžiniškas energijos kiekis, kuris arba Tave veda į priekį ir skatina kurti, arba graužia iš vidaus ir stumia gilyn į duobę. Energija ta pati. Klausimas, kam ją panaudoji: savęs realizavimui ar žlugdymui?

Per šias savaites išmoksi ne tik žinoti, kas esi ir ko nori, bet ir nukreipti savo energiją realizacijai ir klestėjimui.

Pats metas tapti KŪRĖJA, kuriančia gyvenimą savo pasirinkimais.

7-8 savaitė

SANTYKIAI

Už savo gyvenimo ir santykių kokybę esame atsakingi mes patys. Ir keliai yra du. Vienas jų, vis dar bandyti pakeisti savo partnerį, o antrasis – atsigręžti į save ir atsakyti sau į klausimą: „O ką dėl šių santykių galėčiau padaryti aš?“
Paskutinėmis kurso savaitėmis pasigilinsime į tai, kas nulemia santykių kokybę, su kokiais iššūkiais susiduriame, ką daryti, kad santykiai mums atneštų džiugias ir malonias emocijas. Bei galėsi skirti laiko ir dėmesio SAU IR SAVO SITUACIJAI.

Atsakysi sau į klausimus:

– Kodėl nesu patenkinta savo santykiais?

– Kokias klaidas darau?

– Kokia laimingų santykių paslaptis?

– Kodėl santykiuose keičiasi tik žmonės, o problemos lieka tos pačios?

– Kodėl man niekaip nepavyksta surasti artimo žmogaus?

– Kodėl iki šiol negaliu pamiršti buvusio mylimojo/mylimosios?

– Ką daryti, kai santykiuose pasidaro nuobodu?

Atsiliepimai

„Atsipalaiduoti! Su šia fraze gyvenu kiekvieną dieną nuo to laiko, kai išgirdau iš Neringos ir Aušros. Daug metų gilinausi į save, o čia užteko vos kelių susitikimų, jog gaučiau tikrąją „instrukciją“ kaip gyventi. Atrodo jog įkvėpiau daugiau oro! Tiek daug oro, kad net truputį pakilau nuo žemės.
Pokyčius mato ir šeima!“

Ieva

„Esu be galo dėkinga likimui, kad tokiu sunkiu emociškai periodu mane atvedė iki šio stebuklingo kurso, kad išmokčiau daug naujų dalykų.
Atrodė , kad jau tiek metų mokausi ir einu saviugdos bei savęs pažinimo keliu, bet tai, ką atnešė šis kursas tokiame ypatingame moterų rate buvo kažkas wow!!! Neringa su Aušra parodė dar iki šiol neatrastas kryptis kaip eiti į santykį su savimi pačia, kaip savo kūno pojūčiais dar giliau tyrinėti save ir išgirsti savo širdį, kaip pradėti gyventi gyvenimą atvirą ir tikrą iki pačių gelmių, ir kaip tą jausmą iškomunikuoti santykiuose su kitais žmonėmis. Moterų patirtys ir atviri pasidalinimai be galo gydantys ir apjungiantys bendrystėje, seserystėje.
Linkiu iš visos širdies kiekvienai ryžtis ir nerti į šią patirtį. Ačiū.“

Raimonda

„Mane sužavėjo GAJA moterų žinios, atvirumas, noras pažvelgti giliau, padėti susivokti ir judėti pirmyn. Gavau gilius atsakymus. Jie nebuvo paviršutiniški, pamačiau savo situaciją iš kitos pusės. Esu labai dėkinga.“

Lina

„Po kurso taip atsipalaidavau! Taip gera gyventi šiame nuostabiame gyvenime, šiame savo moteriškame kūne. Ir kai suprantu, kad su manim JAU DABAR viskas gerai, nes esu moteris, su visais nuotaikų bangavimais, cunamiais ir atoslūgiais, nes tokia mūsų, moterų, prigimtis, tada priimu save tokią, kokia esu, visu šimtu procentų ir net nenoriu būti kitokia nei esu.
Dėkoju Visatai už šia nuostabią kelionę!“

Aušra

„Dėkinga Jums be galo, kas rytą atsikėlusi jaučiu, kad kvėpuoju, tiesiogine prasme pradėjau tai jausti. Vaiko pastebėjimas, kad mama daug juokiasi. Gyvenimas nuostabus vien todėl, kad jis yra… Ačiū Jums labai!“

Eglė

„Tapau pastabesnė pati sau. Atidesnė savistaba dienos metu. Fiksuoju širdies pojūčius. Taip pat įvykius, pojūčius, reakciją ar savo elgesį dienos metu. Išgirdau tarsi savo širdies balsą. Mane sužavėjo toks atviras ir nuoširdus bendravimas. Priėmimas ir noras padėti.“

Justa

Šis kursas skirtas Tau, jeigu:

 • Pilnatvė, vidinė darna, ramybė – tai, ką norėtum jausti nuolat, bet dažniau Tau tai tėra žodžiai, o ne jausmai.

 • Dažnai jautiesi pavargusi ir išsibarsčiusi, reikalauji iš savęs daugiau, nei tą akimirką gali.

 • Nori pažinti savyje slypintį potencialą, paleisti Tave ribojančius įsitikinimus ir užspaustas emocijas.

 • Kasdienybėje nori patirti daugiau lengvumo, atsipalaidavimo, laisvės.

 • Negirdi savo intuicijos ir nesupranti, kuriuo keliu nori eiti, kokie tavo tikslai ir norai.

 • Nori labiau pasitikėti savimi ir Visatos vedimu.

 • Mintyse kovoji su nepatogiais jausmais ir mintimis, kartais jautiesi bejėgė prieš vykstančias situacijas.

 • Jau kurį laiką domiesi saviugda, tačiau vidinė būsena nesikeičia.

 • Jauti, kad gali būti kitaip!

RUGSĖJO 29 D. - GRUODŽIO 29 D.

Trečiadieniais ir sekmadieniais nuo 18val.

Standartinis
bilietas
 • Trijų mėnesių kursas
  18 susitikimų online – 6 per mėnesį
 • Pagalba ir papildoma informacija uždaroje „Facebook“ grupėje
 • Susitikimų įrašai

Išankstinė kaina:

288 Eur

222 Eur*

PRO
bilietas
 • Trijų mėnesių kursas
  18 susitikimų online – 6 per mėnesį
 • Pagalba ir papildoma informacija uždaroje „Facebook“ grupėje
 • Susitikimų įrašai
 • 3 asmeninės konsultacijos (1 k./mėn.) su Neringa, Aušra arba Giedre

Išankstinė kaina:

433 Eur

377 Eur*

* Iki rugsėjo 19 d.

Turi klausimų?

Susisiekime: +370 6942 8217 / Aušra

gajanamai@gmail.com