Intensyvus 2 mėnesių kursas online, kuriame paleisi senus įsitikinimus, prisiminsi savo vidinę galią ir pradėsi kurti džiuginančią realybę.

Kiekviena moteris savyje turi energijos resursą,
kurio užtena tam, kad susikurtų tokį gyvenimą, kokio nori, patenkintų savo poreikius ir gyventų pilnatvėje.

Kviečiame Tave tyrinėti ir atrasti naujus savęs aspektus, naujus lygmenis ir susikurti gyvenimo pilnatvės būseną.

SAUSIO 12 d. – KOVO 2 d.

Kursas Tau leis:

Kurse Tave lydės:

NERINGA GAJA

Saviugdos trenerė, „GAJA namai“ įkūrėja, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota kvėpavimo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos ir psichosomatikos praktikė, individualiai ir grupėse dirbanti asmeninio augimo, santykių ir emocinės pagalbos srityse.

„Susitikimai su tikrumu – man didelė dovana. Nuogu, giliu, atviru. Net jei ir kartais nepatogiu… Kai nebereikia gaišti laiko mandagumams ir kalboms apie kitus, ar smulkmenas. Tik tokiame santykyje galime iš tikrųjų pažinti viena kitą – tą tikrąją, po visais susikurtais sluoksniais, ir kartu augti. Juk mes visos – tik vienos kitų atspindžiai.“

AUŠRA RUPEIKA

Emocijų paleidimų trenerė, lektorė, psichosomatikos praktikė, vedanti paskaitas ir individualias konsultacijas santykio su savimi ir pasauliu kūrimo ir palaikymo temomis.

„Nėra gražesnio vaizdo ir geresnio jausmo, kaip žiūrėti į moterį, kuri prisiminė ir atgavo savo galią gyventi taip, kaip nori, jausti ir jaustis taip, kaip nori, suprato, kaip mylėti ir priimti SAVE ir ją supantį pasaulį. Visos mes jau tai turime, kai kurios tik tai primiršo, bet visos be išimčių galime tai prisiminti ir patirti.“

Giedrė
GIEDRĖ BAGDONAVIČIENĖ

Asmeninio augimo trenerė, lektorė, mentorė, konferencijų pranešėja, rašymo terapijos specialistė, sertifikuota emocinės paramos teikimo praktikė ir kalbos kodo autorė.

„Tiesiausias kelias į laimę – tai buvimas absoliučiai nuoširdžia ir sąžininga su savimi ir kitais. Tada Moteris yra UNIKALI ir TIKRA, atsipalaidavusi, kviečianti ir traukianti buriuotis aplink save kitus. Tikiu ir jau esu ne kartą patikrinusi, jog būnant bendrystėje ir santykyje su kitomis moterimis, savęs pažinimas ir augimas vyksta daug sparčiau ir natūraliau. Ar esi pasiruošusi susitikti su savimi?“

Atsiliepimai:

„Esu buvusi ne vienoje praktikoje, ne pas vieną lektorių. Apie skaitytų knygų kiekį aš net neužsiminsiu. Visur girdėdavau, kad su manimi dar ne viskas gerai. Daugiau meditacijų, daugiau jogos, daugiau to ir ano ir tada jau bus gerai. GAJA namuose pirmą kartą pasijaučiau NORMALI, gera tokia kokia jau esu. Ir man nereikėjo nieko keisti, nieko išimti, nieko daugiau ar mažiau daryti. Buvau tobula tokia kokia esu. Tada pajutau didžiulį norą į tai gilintis. Bendrauti su Aušra ir Neringa, nes jos dalinasi apie tikrumą. Apie dalykus, kuriuos jau visos turime savyje, tik pamiršom. Mums reikia tik nepamiršti kvėpuoti, būti savo tiesoje, mylėti pirma save, o tada jau pasirūpinti kitais. Jos nuolat primena, kad visi atsakymai manyje. Aš pagaliau nustojau ieškoti atsakymų kituose. Kitų gyvenimuose, istorijose, patirtyse ir pradėjau gyventi savo gyvenimą. Jis tikrai ne tobulas, jame pilna ir džiaugsmo ir liūdesio, bet jis mano – autentiškas. Kai pasimetu, nežinau ką daryti, aš nebebėgu naujos knygos pirkti ar pirkti brangų seminarą, o atsisėdu viena ir ramiai pabūnu. Su tuo, kaip yra, kaip jaučiasi ir įsiklausau ko AŠ noriu, ko man reikia. Leidžiu sau žinoti ir nežinoti. Šitą tikrumą reikia patirti. Tai geriausia ką galėjau sau skirti ir padovanoti. O GAJA namams būsiu dėkinga iki begalybės. ❤

Elinga

„Esu be galo dėkinga likimui, kad tokiu sunkiu emociškai periodu mane atvedė iki šio stebuklingo kurso, kad išmokčiau daug naujų dalykų.
Atrodė , kad jau tiek metų mokausi ir einu saviugdos bei savęs pažinimo keliu, bet tai, ką atnešė šis kursas tokiame ypatingame moterų rate buvo kažkas wow!!! Neringa su Aušra parodė dar iki šiol neatrastas kryptis kaip eiti į santykį su savimi pačia, kaip savo kūno pojūčiais dar giliau tyrinėti save ir išgirsti savo širdį, kaip pradėti gyventi gyvenimą atvirą ir tikrą iki pačių gelmių, ir kaip tą jausmą iškomunikuoti santykiuose su kitais žmonėmis. Moterų patirtys ir atviri pasidalinimai be galo gydantys ir apjungiantys bendrystėje, seserystėje.
Linkiu iš visos širdies kiekvienai ryžtis ir nerti į šią patirtį. Ačiū.“

Raimonda

„Atsipalaiduoti! Su šia fraze gyvenu kiekvieną dieną nuo to laiko, kai išgirdau iš Neringos ir Aušros. Daug metų gilinausi į save, o čia užteko vos kelių susitikimų, jog gaučiau tikrąją „instrukciją“ kaip gyventi. Atrodo jog įkvėpiau daugiau oro! Tiek daug oro, kad net truputį pakilau nuo žemės. Pokyčius mato ir šeima!“

Ieva

„Po kurso taip atsipalaidavau! Taip gera gyventi šiame nuostabiame gyvenime, šiame savo moteriškame kūne. Ir kai suprantu, kad su manim JAU DABAR viskas gerai, nes esu moteris, su visais nuotaikų bangavimais, cunamiais ir atoslūgiais, nes tokia mūsų, moterų, prigimtis, tada priimu save tokią, kokia esu, visu šimtu procentų ir net nenoriu būti kitokia nei esu.
Dėkoju Visatai už šia nuostabią kelionę!“

Aušra

„Dėkinga Jums be galo, kas rytą atsikėlusi jaučiu, kad kvėpuoju, tiesiogine prasme pradėjau tai jausti. Vaiko pastebėjimas, kad mama daug juokiasi. Gyvenimas nuostabus vien todėl, kad jis yra… Ačiū Jums labai!“

Eglė

„Tapau pastabesnė pati sau. Atidesnė savistaba dienos metu. Fiksuoju širdies pojūčius. Taip pat įvykius, pojūčius, reakciją ar savo elgesį dienos metu. Išgirdau tarsi savo širdies balsą. Mane sužavėjo toks atviras ir nuoširdus bendravimas. Priėmimas ir noras padėti.“

Justa

„Mane sužavėjo GAJA moterų žinios, atvirumas, noras pažvelgti giliau, padėti susivokti ir judėti pirmyn. Gavau gilius atsakymus. Jie nebuvo paviršutiniški, pamačiau savo situaciją iš kitos pusės. Esu labai dėkinga.“

Lina

Šis kursas skirtas Tau, jeigu:

 • Pilnatvė, vidinė darna, ramybė – tai, ką norėtum jausti nuolat, bet dažniau Tau tai tėra žodžiai, o ne jausmai.

 • Nori pažinti savyje slypintį potencialą, paleisti Tave ribojančius įsitikinimus ir užspaustas emocijas.

 • Dažnai jautiesi pavargusi ir išsibarsčiusi, reikalauji iš savęs daugiau, nei tą akimirką gali.

 • Kasdienybėje nori patirti daugiau lengvumo, atsipalaidavimo, laisvės.

 • Negirdi savo intuicijos ir nesupranti, kuriuo keliu nori eiti, kokie tavo tikslai ir norai.

 • Jau kurį laiką domiesi saviugda, tačiau vidinė būsena nesikeičia.

 • Jauti, kad gali būti kitaip!

Spauda apie mus:

Ką gausi kurso metu:

Klausimų-atsakymų sesijos, galimybė užduoti asmeniškai svarbius klausimus ir nagrinėti pasiūlytas temas.

Kas antrą sekmadienį – rašymo terapija, paliečiant tuo metu nagrinėjamą ar asmeniškai svarbią temą (emocinė sveikata, santykiai, meilė sau, savirealizacija, baimės ir pan.)

Susitikimų metu – gyvai vedamos meditacijos: emocijų integravimo per kūno pojūčius, atsigręžimo į kūną.

  Praktiniai įrankiai, kuriuos galėsite pritaikyti kasdienybėje – stebint savo emocijas, bendraujant šeimoje ar darbovietėje. Jie padės pažinti save, ugdyti savivertę ir meilę sau.

Praktinis asmeninių situacijų nagrinėjimas ir sprendimas. Asmeninis dėmesys dalyvių istorijoms ir situacijoms.

Namų darbai – nuolatinė savirefleksija savaitės eigoje, praktika lavinti savistabos įgūdį kasdienybėje, atsigręžimo į kūno pojūčius praktika.

SAUSIO 12 d. – KOVO 2 d.

12 susitikimų ZOOM platformoje – 6 per mėnesį. Trečiadieniais ir sekmadieniais nuo 18 val. Trukmė: 2 - 3 val.

Susitikimų įrašai talpinami uždaroje Facebook grupėje, kur galėsite peržiūrėti juos sau patogiu metu.

Standartinis
bilietas
 • Dviejų mėnesių kursas
  12 susitikimų online – 6 per mėnesį
 • 32 valandos Tavo augimui, savęs pažinimui, įkvėpimui, savo vidinės galios, ramybės ir pasitikėjimo savimi pažadinimui.
 • Pagalba ir papildoma informacija uždaroje „Facebook“ grupėje
 • Susitikimų įrašai
 • 100 % pinigų grąžinimo garantija

488 Eur

222 Eur*

PRO
bilietas
 • Dviejų mėnesių kursas
  12 susitikimų online – 6 per mėnesį
 • 32 valandos Tavo augimui, savęs pažinimui, įkvėpimui, savo vidinės galios, ramybės ir pasitikėjimo savimi pažadinimui.
 • Pagalba ir papildoma informacija uždaroje „Facebook“ grupėje
 • Susitikimų įrašai
 • 100 % pinigų grąžinimo garantija
 • 3 asmeninės konsultacijos su Neringa, Aušra arba Giedre. (Vertė – 200 Eur.)
  Kiekvienos konsultacijos metu, kartu su pasirinkta lektore, galėsite nagrinėti sau svarbią temą. Atsigręšite į ribojančius įsitikinimus, užspaustas emocijas, vaikystėje patirtas traumas ir priimtus sprendimus, kurie suformavo Jūsų elgesį ir atrasite atsakymus bei sprendimus.

666 Eur

377 Eur*

* Iki gruodžio 31 d.

Turi klausimų?

Susisiekime: +370 6942 8217 / Aušra

gajanamai@gmail.com

—————

© GAJA namai 

Įmonės kodas: 304948774 

Sąskaitos nr.: LT527044060008257936